NFS: Undercover

Go down

NFS: Undercover

Post  Nihall on Fri Nov 28, 2008 11:55 pm

Need for Speed: Undercover este urmatorul joc din seria NFS, dezvoltat de Black Box si Electronic Arts. Need for Speed: Undercover este in lucru la una dintre echipele NFS, rezultate dupa spargerea echipei principale in doua, fiecare avand scopul de a dezvolta titlurile NFS si avand astfel la dispozitie o perioada mai indelungata de executie. Fiecare echipa va avea la dispozitie aproximativ doi ani pentru a dezvolta un titlu NFS, in comparatie cu 12 luni, cat au avut la dispozitie pana in acest moment.

Spre deosebire de Pro Street, Undercover se va axa in principal pe cursele de sosea, John Riccitiello (CEO EA) declarand pentru gamesindustry.biz ca jocul are ca sursa de inspiratie seria de filme Transporter. Pentru cei care nu cunosc actiunea din filmele produse de LucBeson, personajul principal este un sofer care lucreaza pe cont propriu, ducand persoane sau colete dubioase (in general pentru lumea interlopa), fara sa puna intrebari celor care-l angajeaza. Aceasta schimbare in directia de dezvoltare a seriei NFS pare a fi raspunsul Electronic Arts la modul nu foarte favorabil in care a primit publicul titlul de anul trecut: ProStreet.

Nu au fost dezvaluite platformele pe care va apare NFS:Undercover, dar tinand cont de istoria franchizei, ne asteptam sa para pe toate platformele importante.
Nihall
Admin
Admin

View user profile http://cs-xlk.forumh.net

Back to top Go down

Re: NFS: Undercover

Post  k3nt on Sat Nov 29, 2008 10:58 am

foarte tare jocul dar seamana cu NFS Pro Street :X
k3nt

View user profile

Back to top Go down

Post  masterlord on Sat Nov 29, 2008 11:14 am

k3nt wrote:foarte tare jocul dar seamana cu NFS Pro Street :X
Nu seamana cu NFS Pro street seamana cu NFS Most Wanted Smile) Laughing la multe faze .. pana te suna o gagika si te pune sa ami distrugi o banda
masterlord

View user profile

Back to top Go down

Post  vNr on Sat Nov 29, 2008 11:25 am

cu pro street n-are cum sa semene atata timp cat in unu ai curse pe circuit de curse ceea ce inseamna ca sunt curse legale iar in undercover faci curse prin oras ceea ce inseamna ca sunt curse ilegale Wink

Admin

View user profile http://laleagane.ro

Back to top Go down

Post  Shadow on Sat Nov 29, 2008 12:31 pm

Fiecare NFS este diferit in felul lui , ati vazut ca nu seamana masinile , orasul , personajele Smile deci gg Nfs Rullz
Shadow

View user profile

Back to top Go down

Post  vNr on Sat Nov 29, 2008 1:45 pm

cele mai misto nfs'uri au fost alea pana in NFS MOST WANTED ... de la ala in colo cam sucks Wink

Admin

View user profile http://laleagane.ro

Back to top Go down

Post  Nightcryter on Mon Dec 01, 2008 1:03 am

Eu nuj ce va placut la Most Wanted , decat sa fugi de politie ... fara o istorie in joc ... dar sa fiu sincer nici nu l am terminat.
Nightcryter

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top